سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
  تعداد کل بازدید : 149919

  بازدید امروز : 34

  بازدید دیروز : 23

هیئت حضرت علی اکبر(ع)

 
ناتوانى آفت است ، و شکیبایى شجاعت و ناخواستن دنیا ثروت و پرهیزگارى سپرى نگهدار و رضا نیکو همنشین و یار . [نهج البلاغه]
 
نویسنده: حسین قیامتیون ::: دوشنبه 86/12/27::: ساعت 5:52 عصر

توجه                      توجه

آخرین مهلت تحویل درسهای تقلیدی (سوره مریم برای جوانان ،سوره حمد برای نوجوانان )

تا 15 فروردین 1387 میباشد .امیدوارم از تعطیلات عید کمال استفاده را بکنید.


 
نویسنده: حسین قیامتیون ::: پنج شنبه 86/8/24::: ساعت 12:19 صبح

لوگوی مرکز ارتباطات هیئت ها

 

مرکز ارتباطات هیئت های مذهبی


 
نویسنده: ::: شنبه 86/3/5::: ساعت 12:3 صبح

سردار سرلشکر پاسدار شهید محمدعلی جهان‌آرا
                            فرمانده سپاه خرمشهر                     ((سوم خرداد مبارک باد))

                    

                   ادامه مطلب...

 
نویسنده: ::: دوشنبه 86/2/10::: ساعت 12:42 عصر

در جستجوی حقیقت(2)
دکتر قدیری که از سال  1351 برای تحصیل در رشته معماری به ایتالیا رفته بود، از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی، رایزن مطبوعاتی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا بوده و آشنایی او با ادواردو آنیلی در همان زمان و به دنبال تماس ادواردو آنیلی با او آغاز شده است .
دکتر قدیری در مورد اولین ملاقاتش با ادواردو می گوید؛بعد از یک‌ میزگرد مطبوعاتی ‌که ‌برگزار کردیم‌-به ‌عنوان ‌رایزن ‌مطبوعاتی ‌سفارت ‌ایران -، ‌یک ‌روز یک ‌شنبه ‌در حالی‌ که ‌من‌ در اقامت‌گاه سفارت ‌بودم، دربان‌ سفارت‌ گفت‌ که ‌یک ‌جوان ‌ایتالیایی ‌آمده ‌و می‌خواهد شما را ببیند .من‌ هم‌ گفتم‌ اگر می‌شود به ‌او بگویید فردا برای ‌ملاقات‌ بیایند. ولی ‌بعد از لحظاتی‌ دربان ‌سفارت‌ دوباره‌  زنگ ‌زد که ‌این‌ جوان‌ می‌گوید خدا هر در بسته‌ای‌ را می‌گشاید. من ‌هم‌ گفتم‌ در را باز کنند و خودم‌ هم ‌رفتم ‌به‌ استقبال‌اش. جوان ‌قد بلند لاغری‌ بود که‌ با یک‌ موتور گازی‌ کهنه‌ آمده ‌بود و خودش ‌را ادواردو آنیلی ‌معرفی ‌کرد. من‌ بدون ‌این ‌که ‌انتظار جواب ‌مثبتی‌ از او داشته ‌باشم،‌از او پرسیدم ‌که ‌شما با خانواده  ِ‌آنیلی ‌معروف ‌نسبتی ‌دارید و او گفت که‌ من‌ پسرش ‌هستم.حسین عبداللهی از دوستان صمیمی ادواردو می گوید: چندین بار که دوستانش می خواستند بروند خانه ادواردو - که روی تپه بود -  مجبور بودند تاکسی بگیرند من پول تاکسی آنها را می دادم, ببینید چقدر تحت فشار بود ،یعنی یک آنیلی پول تاکسی نداشت.
                                       ادامه مطلب...

 
نویسنده: ::: سه شنبه 86/2/4::: ساعت 3:13 عصر

در جستجوی حقیقت(1)         

ادواردو آنیلی در 6 ژوئن 1954درنیویورک به دنیا آمد .پدرش سناتور«جیووانی آنیلی» ثروتمندترین مرد ایتالیا و مالک کارخانجات اتومبیل سازی فیات، فراری، لامبورگینی، لانچیا، آلفارمو، ایوکو، به همراه چندین کارخانه تولید قطعات صنعتی، چند بانک خصوصی، شرکتهای طراحی مد و لباس، روزنامه های پرتیراژ«لاستامپا» و«کوریره دلاسرا»، باشگاه اتومبیل رانی فراری و باشگاه فوتبال یوونتوس می باشد.علاوه براین ها چندین شرکت ساختمان سازی، راه سازی، تولید لوازم پزشکی و هلیکوپتر سازی هم وجود دارد که خانواده آنیلی جزء سهامداران اصلی آنها می باشند.
میزان ثروت و نفوذ خانواده آنیلی به حدی است که رسانه های ایتالیا از آنها به عنوان خاندان پادشاهی ایتالیا نام می برند. کارشناسان اقتصادی درآمد سالانه خانواده آنیلی را بالغ بر60 میلیارد دلار تخمین می زنند که 3 برابر درآمد نفتی جمهوری اسلامی ایران است. او از همان دوران جوانی علاقه ای به اداره ثروت عظیم خانوادگی به روش پدرش نداشت و فقط چند سال مسئولیت اداره باشگاه فوتبال یوونتوس را به عهده داشت که پس از مدتی وی را از کار برکنار کردند و عمویش جای وی را گرفت. 15 نوامبر سال 2000 (24 آبان 1479) جسد بی جان وی در زیر پل "ژنرال فرانکو رومانو" پیدا شد، ظاهر قضیه نشان می داد که وی از روی پل به پائین پرت شده است.
             ادامه مطلب...

 
   1   2      >
 
 
 

امکانات

 

مدیر وبلاگ

 

ارتباط با ما

 

خبرنامه